After 15-years of experience in psychological research and therapy, I began practicing managed and controlled detoxification according to Josef Jonas, M.D. in 2014. To learn more about this method you are welcome to read texts on this website and follow my blog.

Jestem doktorem psychologii, specjalistką w zakresie kierowanej detoksykacji i coachem zdrowia. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Jagiellońskim i w Canadian College of Homeopathic Medicine w Toronto. Wiedzę i doświadczenie zdobywałam na stypendiach i stażach w kraju i za granicą. Pracowałam jako badaczka i nauczyciel akademicki. Jestem autorką prac naukowych z dziedziny psychologii publikowanych m.in. w renomowanych czasopismach krajowych i zagranicznych. Prowadzę sesje terapeutyczne dla osób indywidualnych w każdym wieku, par i rodzin, a także warsztaty i wykłady z zakresu psychologii oraz holistycznego ujęcia zdrowia człowieka. Tłumaczę symultanicznie z angielskiego, w czym pomaga mi dawny zawód muzyka. Terapią detoksykacyjną zajmuję się od 2014 r.

Praktykuję holistyczne podejście do zdrowia czyli wspieranie i stymulowanie naturalnej odporności organizmu. Łączę warsztat pracy naukowej z kompleksowym podejściem do praktyki życia codziennego. Stawiam na skuteczność działania. Dlatego stosuję sprawdzone metody terapeutyczne, które w oryginalnym połączeniu dają zdrowie i dobre samopoczucie.

Welcome to Miarka Zdrowia.

Zdrowie to stan dynamiczny. Zależy od wewnętrznych uwarunkowań organizmu oraz czynników zewnętrznych. Oddalenie od natury, masowa produkcja żywności, szybkie tempo życia w zanieczyszczonym środowisku i nadmiar stresu obniżają sprawność organizmu w radzeniu sobie z wyzwaniami.

Even the most elementary efforts aimed at caring for health contribute to our wellbeing. This holds in particular when these actions are taken in a systematic and scheduled manner. This is what Miarka Zdrowia does.

Miarka Zdrowia helps you to keep your body effective in eliminating the harmful substances that it has accumulated. Miarka supports you in forming and maintaining a healthy lifestyle. Miarka provides advice on how you can use your personal psychological and physical resources to protect your health.

Miarka Zdrowia uses a method of managed and controlled detoxification developed by Josef Jonas, MD, and a team of specialists in many fields of science (see joalis.eu).

Pierwszy etap pracy nad zdrowiem z Miarką Zdrowia obejmuje rozmowę na temat samopoczucia i pomiar toksycznych obciążeń organizmu za pomocą aparatu Salvia czyli określenie, jakie toksyny najbardziej zakłócają pracę organizmu. Pomiar jest całkowicie komfortowy i bezbolesny, dostępny dla zarówno dla dorosłych jak i dzieci już od trzeciego roku życia. Praca z małymi dziećmi jest najbardziej efektywna, gdy znane są właściwości zdrowotne obojga rodziców. Miarka Zdrowia jest przyjazna dzieciom i ich rodzicom czy opiekunom. Każde dziecko poczuje się tu bezpieczne i zaciekawione. 

Drugi etap pracy nad zdrowiem z Miarką Zdrowia polega na stymulowaniu i wzmacnianiu naturalnych funkcji organizmu w zakresie detoksykacji i regeneracji. W tym celu stosuję preparaty detoksykacyjne Joalis i inne stosowne suplementy diety. Dobieram je według indywidualnych potrzeb i wymagań organizmu. Preparaty Joalis nie są lekami i nie zastępują środków zaordynowanych przez lekarza.

pl_PLPolish
Scroll to Top