Sisu szczęśliwych Finów

Szczęśliwa jak Finka? Znów Finowie czują się najszczęśliwsi na świecie. To sauna? Narty? Las? A może dobre wykształcenie? Pewnie wszystko to razem wzięte, ale przede wszystkim szczerość, uczciwość i kontakt z naturą. Czy o szczęściu od Finów możemy się czegoś nauczyć?

* Bądź szczery ze sobą. Poza myśleniem znajdź przestrzeń na czucie, zauważenie tego, co dzieje się wewnątrz ciebie. Będąc szczerym ze sobą, budujesz bazę do szczerości wobec innych.

* Doceniaj to co masz. Skupiaj uwagę na tym, co osiągnąłeś i czerp z tego poczucie własnej wartości. Odpuść porównywanie się z innymi. Jesteś unikalny i idziesz swoją drogą.

* Poza przebywaniem w parku, lesie, w górach czy nad jeziorem zauważ przyrodę także w sobie. Dbaj o siebie wspierając naturalne wyposażenie organizmu, które ma swoją siłę, gdy mu zbytnio nie przeszkadzasz. Zaufaj, że ciało sobie poradzi, jeśli nie rzucasz mu kłód pod nogi.

Miarka Zdrowia wspiera sisu – uznaną przez Finów energię życiową – sprawdzonymi i skutecznymi metodami. Rozmowa skoncentrowana na twoim subiektywnym świecie i kierowana detoksykacja to unikalne połączenie atutów natury i osiągnięć ludzkiego umysłu. Zapraszam.

en_GBEnglish
Scroll to Top