Nic raz na zawsze

Czujesz, że żyjesz? Żywy organizm co chwila nas zaskakuje. Nie ma rozwiązań raz na zawsze. Troszczenie się o niego na bieżąco sprawia, że łatwiej pokonywać trudności, niż gdy ograniczamy się do ?wypełniania ubytków?.

Jeśli chodzisz na psychoterapię, raz w tygodniu jesteś na godzinnej sesji. To regularność, dzięki której korekta sposobów radzenia sobie z emocjami czy nieefektywnego zachowania przebiega z odpowiednią dynamiką. W sferze psyche sprawdzona i powszechnie praktykowana.

A ciało? Zostawiamy je na wiele tygodni bez uwagi i wsparcia, na autopilocie, podtykając mu tylko doraźne środki wspomagające. I dziwimy się, że nas zawodzi. Aby ciało było w dobrej kondycji i skutecznie radziło sobie z wyzwaniami, trzeba je wspierać na co dzień, elastycznie reagując na jego potrzeby. Samodzielnie jeśli już potrafisz, lub z pomocą terapeuty na etapie, kiedy dopiero uczysz się o siebie dbać.

Miarka Zdrowia podchodzi do sprawy całościowo, znajdując systemowe skuteczne i długoterminowe rozwiązania dla psyche i ciała. To bezpieczne miejsce, gdzie możesz zajrzeć do swojego wnętrza i tam znaleźć wskazówki dotyczące zdrowia.

To nie chirurgia, gdzie problematyczny temat ?zakańcza się? cięciem skalpela. To żywy organizm, który jest z tobą przez całe życie. Pomóż mu efektywnie oczyszczać się z toksyn – nieodłącznego elementu współczesności. Zapewnisz sobie w ten sposób długoterminową wydolność i wytrzymałość na codzienne psychofizyczne wyzwania. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zapobiegać problemom ze zdrowiem, zajrzyj do innych wpisów.

Miarka Zdrowia zaprasza.

en_GBEnglish
Scroll to Top