Jakość życia

W wielu dziedzinach życia stawiamy na jakość. Nie idziemy na kompromis w kwestii bezpieczeństwa. Uważnie wybieramy to, co czytamy, oglądamy, jemy. Selektywnie dobieramy to, co nakładamy na skórę i co na sobie nosimy. Aby otoczyć się tym, co dla nas inspirujące, wzmacniające, odżywcze, pożywne i po prostu dobre. A zdrowie? Do jakiego stanu dążysz? Żeby nie bolało, nie swędziało i nie wyglądało źle? Czy też poprzeczkę ustawiasz wyżej, tak, by cieszyć się dobrym samopoczuciem na dłuższą metę? Zdrowie to złożony stan wewnętrznej homeostazy czyli dynamicznej psychofizycznej równowagi. Nic tu nie stoi w miejscu. Masz na nie wpływ i możesz wiele osiągnąć. 

Czy wysoki standard zdrowia to luksus? To stan dostępny i osiągalny pod warunkiem, że taki odbierzesz cel i przyjmiesz odpowiednią metodę działania. 

  • Możesz czuć się pełen/na energii, siln/a i stabilny/a. 
  • Możesz czerpać regenerację ze snu i cieszyć się dobrym nastrojem. 
  • Możesz mieć pożądaną wagę i komfort bycia ze sobą samym/ą. 
  • To realne, być wolnym od ukrytych przewlekłych infekcji i bezobjawowego stanu zapalnego, który w dłuższym okresie generuje poważne problemy zdrowotne. 

Ważne jest określenie, do czego dążysz i przekonanie o tym, że warto się starać. 

Miarka Zdrowia to nie aplikacja. To dialog ze specjalistą w dziedzinie psychofizycznego dobrostanu, kierowanej detoksykacji i innych metod z szacunkiem traktujących ludzki organizm. Dialog sfokusowany na twoim zdrowiu, w którym jesteś partnerem w działaniu. W końcu chodzi o ciebie, więc zdobędziesz know-how i otrzymasz wsparcie, ale nikt cię nie wyręczy. To holistyczna wiedza o ludzkim organizmie, doświadczenie i wieloletnia obserwacja efektywnych metod podtrzymywania zdrowia i przywracania go na ten wybrany tor.  

Miarka Zdrowia pomaga w doprecyzowaniu celów i wyborze odpowiednich metod terapeutycznych. Otrzymasz pomoc w pokonywaniu trudności, oporu i niewiedzy oraz niezbędne instrukcje, jak krok po kroku osiągnąć twoje zdrowotne cele. 

Czy to luksus? Tak, ponieważ jesteś unikalny i taka też będzie twoja ścieżka do zdrowia. Nie, ponieważ zdrowie to nasza podstawowa potrzeba, której zaspokojenie jest konieczne, by w pełni realizować się w życiu. Możesz zacząć o każdej porze roku. Małymi krokami i bez życiowej rewolucji, chyba, że wolisz iść szybciej i jesteś gotowy/a na większe wyzwania. Każdy organizm jest inny i trzeba dobrać styl do potrzeb i możliwości. 

Miarka Zdrowia jest otwarta w czasie wakacji. To dobry czas, by podnieść swoją jakość życia. Zapraszam.

en_GBEnglish
Scroll to Top