Idzie nowe

Detoksykacja czyli co? To wiele z tych rzeczy wewnątrz naszego organizmu, którymi w pracy zajmujemy się na co dzień: systematyzacja, optymalizacja, innowacje. Wszystkim tym nasz organizm, a zwłaszcza układ odpornościowy, zajmuje się praktycznie non stop. Albo raczej – powinien, ale często nie jest w stanie. 

Detoksykacja to wiedza o tym, że 1) Twój organizm wyposażony jest we wszystkie procesy potrzebne do samooczyszczania, 2) procesy te ulegają spowolnieniu, tracą na sprawności i adekwatności, ponieważ organizm obciążają różne patogenne czynniki (silny/przewlekły stres, nadmiar toksyn w jedzeniu i środowisku, zmienność i intensywność trybu życia, patogenne mikroby), 3) procesy te można poddawać regulacji i usprawnieniu, aby organizm na bieżąco pozbywał się toksyn i radził sobie z wyzwaniami, 4) uzyskując lub podtrzymując w ten sposób zdrowie, sprawność i długoterminową życiową wydolność. 

Do tego, zgodnie z tradycyjną medycyną chińską i innymi holistycznymi ujęciami ludzkiego organizmu, pamiętajmy, że problem zdrowotny to sygnał od organizmu, że coś go trapi. Ale niekoniecznie trapi go tam, skąd dobiega sygnał. Źródło problemu może leżeć całkiem gdzie indziej. Nasz organizm to system złożony z wielowymiarowych psychofizycznych podsystemów, oddziałujących na siebie nawzajem na dobre i na złe. Więcej dowiesz się wykonując w Miarce Zdrowia pomiar toksycznych obciążeń organizmu. To biorezonansowy pomiar obciążenia narządów i tkanek czynnikami, które zakłócają ich funkcje. Od takich zakłóceń już tylko krok do powstania przykrych objawów, które nazywamy chorobą. 

Jak przebiega detoksykacja? W logiczny, mądry i skrojony na indywidualną miarę sposób. W oparciu o informacje z pomiaru toksycznych obciążeń organizmu. Z uwzględnieniem unikalnych potrzeb Twojego psychofizycznego systemu. 

Detoksykacja to prawdopodobnie najlepsze ubezpieczenie zdrowotne. Uśmiechasz się? Słusznie. Detoksykacja działa nie tylko w razie zdrowotnych tarapatów. Jako praktyka dnia codziennego, usprawnia wszystkie dziedziny życia, w których zdrowie to podstawa. Twoje zdrowie może być uporządkowane, wydolne i długodystansowe. Już wiesz co zrobisz w styczniu? Miarka Zdrowia działa dla Was nadal w nadchodzącym Nowym Roku. Zapraszam.

en_GBEnglish
Scroll to Top