Dzieci i detoksykacja

Niegrzeczne? Zadziorne? Agresywne? W mojej praktyce spotykam mądre, dobre, ciekawe świata dzieci, których pewne zachowania niepokoją dorosłych. Najczęściej przejawiają one nadpobudliwość psychoruchową, brak kontroli nad wyrażaniem emocji, zaburzenia nastroju czy różne formy autoagresji. Dziecko jest w stresie, bo mimo starań, problemy się nie kończą. Dorośli przeżywają swój dramat, bo dziecko mimo czułej rodzicielskiej opieki podpada swemu najbliższemu otoczeniu i ma łatkę nieprzystosowanego. Obarcza się je odpowiedzialnością, a rodzice czują się winni i nieskuteczni.

W mojej praktyce obserwuję, że dzieci na ogromną skalę wykazują obciążenia emocjami, toksynami środowiskowymi, które pochodzą z jego zanieczyszczenia, metalami ciężkimi, chemią i patogennymi mikrobami – borelią, lamblią, itp. Od początku życia w krótkim czasie są przeładowane trującymi substancjami, a następnie tresujemy je z nadzieją, że psychologia poradzi sobie z biologią.

Miarka Zdrowia pomaga rozwiązywać te problemy, wspierając i ciało i psyche. Test metodą biorezonansu wykrywa toksyczne obciążenia organizmu u dzieci i dorosłych. Terapia detoksykacyjna i dyskretna opieka psychologiczna pomagają eliminować problemy u ich źródeł.

Oczyść dziecko z trującego balastu, a lepiej poradzi sobie z wyzwaniami w domu i w szkole. Miarka Zdrowia przyjazna dzieciom zawsze znajduje z nimi wspólny język. Miarka nie kłuje i ogólnie jest tu miło. Klocki, książeczki, układanki, a nawet bujany konik sprawią, że maluchy i starszaki czują się tu bezpiecznie i wspaniale współpracują, zadając oczywiście mnóstwo pytań.

en_GBEnglish
Scroll to Top