Życiodajny oddech – reaktywacja

Oddech to życie. Dotlenienie, ruch, odczuwanie zapachów – wszystko to możliwe jest dzięki prawidłowym funkcjom układu oddechowego. Wyścieła go błona śluzowa, która pełni funkcje nawilżające i ochronne. Wdychane powietrze jest przez nią oczyszczane i ogrzewane.
To zaawansowany system zatrzymujący zanieczyszczenia chemiczne i patogeny. O ile działa prawidłowo. Stan błony śluzowej układu oddechowego i jakość wydzielanego przez nią śluzu ma ogromne znaczenie dla funkcji płuc.

Ma na to przemożny wpływ śledziona. Według tradycyjnej medycyny chińskiej sprawuje ona nadzór nad błonami śluzowymi całego organizmu, bez względu na ich lokalizację. Dysfunkcja błon śluzowych prowadzi do zakłóceń w prawidłowym wydzielaniu śluzu i jego funkcjach oczyszczających. Obniża się wtedy także ich rola ochronna, podnosząc ryzyko infekcji. Wszelkich infekcji.

Detoksykacja układu oddechowego to ważny aspekt kierowanej detoksykacji, którą prowadzi Miarka Zdrowia. Kierowana detoksykacja to sprawdzona, mająca już swoją prawie 30-letnią historię, metoda wspierania organizmu w pokonywaniu wyzwań zdrowotnych i profilaktyki oparta na założeniach medycyny chińskiej. Pierwszy krok detoksykacji układu oddechowego to dokładne sprawdzenie jego stanu za pomocą pomiaru komputerowego. Można w ten sposób określić ewentualne obciążenia toksynami nieorganicznymi lub drobnoustrojami. Drugi krok to zindywidualizowany dobór preparatów łagodnie stymulujących oczyszczanie i poprawę funkcji określonych narządów i tkanek. Miarka Zdrowia zaprasza na konsultacje. Zapisy telefonicznie i mailowo.

en_GBEnglish
Scroll to Top