Konsultacja psychologiczna (60 min) Cena: 150 zł

Jeśli potrzebujesz wysłuchania, zrozumienia, porady, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach, znajdziesz to, czego szukasz. Jeśli wahasz się, jaki rodzaj terapii jest najbardziej odpowiedni w Twojej sytuacji, ta konsultacja pomoże Ci to określić.

Sesja ukierunkowana na rozpoznanie potrzeb i trudności w zakresie radzenia sobie z problemami. To ważny i podstawowy element działań terapeutycznych w Miarce Zdrowia, z możliwością skierowania do pracy z innymi terapeutami.

Psychoterapia detoksykacyjna (60 min) Cena 150 zł

Konsultacja psychologiczna wspierająca proces detoksykacji. Stanowi integralny element usuwania obciążeń emocjonalnych i tych wynikających z przewlekłego stresu.

Sesja ukierunkowana na poznawcze przeformułowanie w zakresie postrzegania i interpretacji oraz harmonizację sfery umysłu i emocji. To ważny i podstawowy element detoksykacji w przypadku obciążenia stresem, napięciem czy trudnymi przeżyciami z przeszłości czy teraźniejszości.

Profesjonalna pomoc psychologiczna w opracowaniu korekty odżywiania, aktywności fizycznej i trybu życia oraz wsparcie w jej realizacji.

Konsultacja detoksykacyjna (1.5-2 h) Cena: 220 zł

Pełne rozpoznanie stanu organizmu, które obejmuje wywiad oraz pomiar toksycznych obciążeń przy użyciu aparatu Salvia (test EAV). W oparciu o wyniki pomiaru dobierane są preparaty detoksykacyjne Joalis, które pobudzają i ukierunkowują naturalne procesy oczyszczania organizmu z toksyn wielorakiego pochodzenia.

Kierowana detoksykacja uwzględnia naturalne zdolności regeneracyjne organizmu. Wspiera własne siły organizmu ukierunkowane na wydalanie niepotrzebnych i szkodliwych substancji obniżających jego sprawność.

Detoksykacja zakłada szacunek dla potrzeb i możliwości organizmu w początkowej fazie procesu detoksykacji. Warto zapewnić sobie zwiększoną dawkę odpoczynku oraz zachować spokój, jeśli wystąpi pogorszenie samopoczucia. Objawy detoksykacji mijają zwykle w ciągu kilku dni.

Detoksykacja przeważnie przebiega w kilku etapach, z których każdy trwa 2-3 miesiące, w zależności od intensywności przyjmowania preparatów detoksykacyjnych i indywidualnych możliwości organizmu w zakresie samooczyszczania. Kierowana detoksykacja w niektórych przypadkach powinna iść w parze z korektą diety, jeśli w organizmie występują obciążenia produktami metabolizmu.

Konsultacja detoksykacyjna - kontynuacja (1-1.5 h) Cena: 170 zł

Obejmuje ponowny pomiar aparatem Salvia i ustalenie dalszego przebiegu detoksykacji.

Konsultacja detoksykacyjna FIT (1 h) Cena 150 zł

Szczegółowy test produktów żywnościowych toksycznych lub wskazanych dla organizmu z użyciem aparatu Salvia (test EAV). Obejmuje toksyny metaboliczne, witaminy i minerały oraz podstawowe inne toksyczne obciążenia organizmu.